Nerwy w Strzałkowie.

Na niedzielne spotkanie w ramach rozgrywek o mistrzostwo ligi okręgowej nasi Juniorzy Młodsi udali się do pobliskiego Strzałkowa. Po ostatnim laniu jakie sprawili drużynie ze Rzgowa wydawać by się mogło, że niedzielny przeciwnik będzie następną ofiarądla naszych młodych piłkarzy. Tymczasem gospodarze z precyzją laserowego ostrza zadawali nam cios za ciosem z czym nie mogli przez większość meczu poradzić sobie nasi zawodnicy. Na przerwę schodziliśmy przegrywając 3:2 gdzie przeciwnik wyprowadził 3 akcje i zdobył 3 bramki. Precyzja godna pozazdroszczenia. Po ostrej odprawie w szatni tuż po wznowieniu udaje nam się doprowadzić do remisu, który utrzymuje się zaledwie 2 min i znowu przegrywamy 4:3 po błędach naszych defensorów. Prowadzenie gospodarzy utrzymuje się do 60 min gdzie przy dużej pomocy sędziego doprowadzamy do remisu. Po bramce wyrównującej stan spotkania zawodnik gospodarzy otrzymuje czerwoną kartkę i w dziesiątkę zespół ze Strzałkowa nie jest w stanie podjąć już walki, a nasi chłopcy jak typowy bokser punktują rywala strzelając kolejne bramki i wygrywają ciężki bój zdobywając 3 pkt. Bramki dla naszego zespołu strzelali: Drop iZieliński-2, Krzyżanowski, Wawrzyniak, Bułakowski po 1.

Victoria zagrała w składzie:

Sieracki, Krzyżanowski, Til, Bułakowski, Drop, Zieliński, Kmieciak, Kołecki, Skrzypczak, Kmieć, Łyskawiński, Cichoński, Zdunek, Bartkowiak, Wawrzyniak, Drzewiecki,Budasz.