Aleksander Kubaszewski

Utworzono:

13.09.2014

Psary Polskie 0 : 5 Wilki Wilczyn

Spotkanie od pierwszych minut było słabe w wykonaniu naszej drużyny, dopiero po ok.30 minutach na listę strzelców wpisał się Filip Wawrzyniak po dośrodkowaniu Kamila Konieczki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla gości. Po pierwszych 40 minutach zawodnicy weszli na boisko bardziej pewni siebie co po krótkim czasie przyniosło efekty. Wilczyn zaczął przeważać na boisku. Nie trzeba było długo czekać aż Wilki zdobyły drugą bramkę po wycofaniu piłki z pola karnego przez Filipa Wawrzyniaka, Jakub Polanowski sprytnym uderzeniem obił zawodnika Psarów i piłka wpadła do bramki. Po kolejnych paru minutach akcje wyprowadził Michał Brezyna i dalekim podaniem poszukał Aleksandra Kubaszewskiego, który bez większych problemów pokonał bramkarza gospodarzy ( 0:3) Kolejna akcja była bardzo podobna tylko piłkę do Aleksandra zagrywał Artur Lenartowski (ZŁOTY) a Olkowi pozostało tylko skierować piłkę do siatki. Pod koniec spotkania na listę strzelców wpisał się Kamil Konieczka po podaniu Michała Brezyny uderzył piłkę w stronę bramki a ta wpadła do siatki pomiędzy bramkarzem a słupkiem.