Warta popłynęła we Wrześni.

Kolejne trzy punkty dopisała sobie drużyna Juniorów Młodszych Victorii Września. W swoim trzecim występie ligowym podopieczni R.Bobkiewicza odprawili z bagażem 6 bramek drużynę Warty Pyzdry. Spotkanie rozpoczęliśmy od strzelenia pierwszej bramki już w 1 min. przez P.Krzyżanowskiego, druga bramka autorstwa K.Łabędzkiego wpadła w 2 minucie, a trzeciego gola w 10 minucie z rzutu karnego po zagraniu ręką w polu karnym zdobywa M.Wawrzyniak. Następne 20 min. to wiele zmarnowanych sytuacji przez nasz zespół i dopiero w 33 min. 4 gola po podaniu od K.Łabędzkiego zdobywa K.Czyż. Na 5:0 podwyższa ponownie K.Czyż i ponownie idealnie obsługuje go K.Łabędzki. Do przerwy 5:0 i pełna kontrola wydarzeń na boisku przez drużynę Victorii. Po zmianie stron w 49 min nieporozumienie naszego bramkarza z obrońcą i M.Wawrzyniak strzela dzisiaj swojego drugiego gola ale tym razem do własnej bramki. W drugiej połowie na boisku pokazali się również zmiennicy, ale nie potrafili pokonać bramkarza gości. Festiwal strzelecki zakończył ten co go rozpoczął, a mianowicie P.Krzyżanowski który w 57 min. wykorzystał podanie od K.Łabędzkiego i ustalił wynik spotkania na 6:1 dla Victorii Września. Podsumowując: spotkanie toczyło się od pierwszej do ostatnie minuty pod nasze dyktando i tylko dzięki wielu nie wykorzystanym sytuacjom nie mieliśmy jeszcze wyższego wyniku. Już za tydzień kolejny mecz ligowy, a przeciwnikiem będzie drużyna z Goliny, która na własnym terenie potrafiła już sprawić nie jedną niespodziankę kilku zespołom. Victoria zagrała w składzie:

Bartkowiak, Budasz, Bułakowski, Cichoński, Czyż, Drop, Krzyżanowski, Kołecki, Kmieciak, Kmieć, Łabędzki, Drzewiecki, Skrzypczak, Sieracki, Til, Zdunek, Zieliński, Wawrzyniak.