Juniorzy Młodsi rozbili Wilki !!

Bardzo udanie wypadła inauguracja sezonu Juniorów Młodszych. W niedzielne do południe drużyna R.Bobkiewicza rozbiła zespół Wilków Wilczyn 9:2 i tym samym potwierdziła swoje aspiracje w walce o tytuł. Mecz rozpoczął się od udanej interwencji naszego bramkarza, który zablokował groźny strzał z ostrego kąta zespołu z Wilczyna. Następne minuty to już absolutna dominacja Victorii. W 14 min. idealne dośrodkowanie z rzutu rożnego K.Łabędzkiego na bramkę zamienił K.Czyż, w 21 min. po rajdzie lewą stroną i minięciu dwóch rywali K.Łabędzki zagrywa do D.Zielińskiego i mamy 2:0 dla Victy. Niespełna 2 min. później błąd naszego bramkarza wykorzystują goście strzelając swojego pierwszego gola. W 25 min. po faulu na D.Zielińskim rzut karny na bramkę zamienia K.Łabędzki, w 27 min. rzut wolny wykonuje K.Łabędzki i po jego uderzeniu piłkę do bramki po błędzie bramkarza kieruje ponownie D.Zieliński. W 33 min. prostopadłym podaniem popisuje sięM.Wawrzyniak, a na bramkę zamienia je K.Czyż. W 35 min. D.Zieliński idealnie obsługuje K.Czyża który strzela swojego 3 gola w tym meczu. Końcówka pierwszej połowy należy do bardzo aktywnego w dzisiejszym meczu K.Łabędzkiego, który najpierw w 37 min. pięknym uderzeniem w samo okienko podwyższa na 7:1 a w ostatniej 40 min.ustala wynik do przerwy na 8:1 dla Victorii. Druga połowa w naszym wykonaniu nie była już tak efektowna jak pierwsza, a walka toczyła się głównie w środku boiska. Gościom udało się jeszcze strzelić jednego gola po uderzeniu z rzutu wolnego w 73 min. ale ostatnie zdanie należało do naszego zespołu, a konkretnie K.Łabedzkiego, który strzałem z około 30 min. przepięknym lobem ustalił wynik meczu na 9:2 dla Victorii. Podsumowując mecz bardzo dobry w naszym wykonaniu, a w szczególności jego pierwsza połowa, druga odsłona już trochę słabsza, ale zagrało w niej aż 7 zmienników którym jeszcze trochę czasu trzeba poświęcić aby prezentowali się na równi z pierwszą 11-ką.Victoria zagrała w składzie:Kmieć (70’Sieracki), Budasz, Kmieciak (41’Bartkowiak), Skrzypczak, Wawrzyniak, Zdunek (41’Szykowny), Łabędzki, Krzyżanowski (50’Til), Cichoński, Zieliński (70’Kołecki), Czyż (60’Drzewiecki).